Китайські телефони купити

Китайські телефони купити

китайські телефони купитиКитайські телефони купити по дуже привабливим цінам

Багато хто вважає, що продукція китайських виробників, а саме китайські телефони, не можуть задовольнити людину, яка постійно вимушена бути не лише постійно    на зв’язку, а й використовувати телефон, скажімо як мультимедійний центр, або з метою виходу у всесвітню мережу інтернет. Потрібно сказати, що якихось 3-4 року тому так і було. Але потрібно пам’ятати, що ХХІ століття – епоха технічного, стрімкого прогресу. А тим більше в «Піднебесній Імперії». Адже технічний прогрес в Китаї сягнув такого рівня, про який іншим країнам, а тим більше Україні можна лише мріяти. І використовуючи свої потужності і передові технології китайські виробники мобільних технологій добилися приголомшливих результатів.

 

При цьому, якщо взяти мобільний телефон всесвітньо відомого бренду, який до речі коштуватиме українцю близько 4000 гривень, то китайські телефони купити, які є практично ідентичною його копією коштуватиме лише близько 700 гривень. Різниця вагома.Чи не так? Але багатьох саме низька ціна і лякає. Мовляв – хіба можна отримати якісний мобільний телефон за таку «смішну» ціну? З впевненістю можна сказати – ТАК. Тим більше, ще раз наголошую, в теперішній час технічного прогресу. Звісно у цих телефонів є свої недоліки. Китайські телефони не мають фотокамер в 12 мегапікселей, чи скажімо вмонтованої пам’яті від 8 гігабайт. Але вони мають все інше.

 

Окрім оригінальних корпусів, тобто ідентичного вигляду скажімо Nokia, iPhone або SonyEricsson, які просто не можливо відрізнити від оригіналів, вони мають аудіо та відео плеєри, можливість виходу в інтернет, як через GPRS так і через WiFi, гарні тач-скріни тощо. І навіть мають деякі функції які відсутні у їхніх оригінальних братів. Це вмонтоване аналогове телебачення та підтримка двох сім-карт. А ціна, як згадувалося вище на кілька порядків менша.

Отже якщо Вам потрібен якісний, багатофункціональний мобільний телефон, але у Ви не готові заплатити за нього кілька тисяч гривень то радимо купити китайські телефони в нашому інтернет-магазині китайских телефонів .

Ми пропонуємо лише якісну продукцію і отримати якісне обслуговування та індивідуальний підхід.

Возврат к списку